Antalya Airport VIP Transfer | Two Transfer

Reliable, low cost Antalya airport transfers

Online Rezervasyon Hemen Ara

Havalimanı Transfer

Kapıdan Kapıya

Havalimanından Otelinize Kadar Konforlu Yolculuk.

Ozel vip transfer

Özel Transfer

Size Özel Transfer Hizmetinin Tadını Çıkarın !

havalimani karsilama

Karşılama

Karşılama Hizmetimizden Faydalanın.

724 destek

7/24 Destek

Müşterilerimize Yardım Etmek İçin Buradayız!

Antalya Havalimanı VIP Transferimi Arıyorsunuz ?


Twotransfer Kimdir ?

2010’dan beri devam eden sektör tecrübemizle Two Transfer olarak birincil önceliğimiz müşterilerimizin mutlu,huzurlu ve güvenli bir yolculuk geçirmeleridir.Biz Two Transfer olarak yolculuğunuzun son ayağı olan havalimanı otel transferinde sorunsuz,rahat ve ekonomik bir havalimanı transferinden faydalanmanız için hizmet vermekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Antalya Havalimanı Transfer ihtiyacınızı konforlu ve ekonomik bir şekilde karşılamak için profesyonel şoförlerimiz ve kaliteli araçlarımız her zaman hizmetinizde olacaktır.Transfer işleminin kusursuz gerçekleşmesi için alanında profesyonel ve deneyimli şoförler ile çalışmaktayız. Şoförlerimiz yıllar boyu mesleki deneyime sahip olmakla birlikte güvenliğinizi ve konforunuzu birincil öncelik olarak benimsemiş tecrübeli kişilerdir.

Transfer rezervasyonu nasıl yapılır ?

Antalya havalimanı transfer rezervasyonu oluşturmak için linkdeki online rezervasyon formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.Başarılı bir şekilde gönderilen formlar için rezervasyon formunda yazmiş olduğunuz e-posta adresine onay maili gelecektir.Onaylanan e-postalar rezervasyon işleminin kusursuz şekilde tamamlandığını belirtmektedir.

Özel (VIP) Transfer nedir ?

Özel (vip) transfer talebinde bulunan yolcularımız için özel vito aracımız müşteriye özel olarak gitmektedir.Klimalı ve konforlu araçlarımızda kaliteli bir yolculuk geçirebilirler.

Ödemeyi nasıl yapmalıyız ?

Ödemeleri araçta şöförlerimize nakit olarak yapabilirsiniz.Önceden ön ödemeye gerek yoktur.Fiyat listemizi belirtmiş olduğumuz linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Antalya Havalimanı VIP Transfer

Two Transfer sektöre getirmiş olduğu yenilikçi anlayışla birlikte sektörde rekabeti ve kaliteyi artırmıştır. Antalya transfer hizmetinin kusursuz ve konforlu geçmesi için 7/24 transfer hizmeti vermekteyiz. Antalya havalimanı transfer hizmetimiz  Belek, Kemer, Alanya, Side, Lara, Tekirova gibi bütün Antalya bölgelerini kapsamaktadır. Antalya bölgesinin zorlu yollarında profesyonel sürücülerimiz sayesinde oldukça güvenli bir yolculuk geçireceğiniz den kuşkunuz olmasın.

Bizim transfer hizmetimiz müşterilerine maksimum düzeyde konfor sunmaktadır. Biz müşterilerimiz için 7/24 transfer hizmeti vermekteyiz. Tatilinizin başlangıcında son adım olan Antalya Transfer hizmetinin en iyi şekilde geçmesi için ekibimiz siz müşterilerimize en iyi transfer hizmetini vermektedir. Two transfer, tecrübesiyle ve yapmış olduğu yatırımlarla geri dönüşümü en yüksek transfer şirketidir. Bizi tercih eden müşterilerimizin %92’si yeniden bizi tercih etmektedir.

Two transfer, en ekonomik ve lüks transfer şirketidir. Sektörde bulunduğu süre boyunca  her zaman böyle kalacaktır. Antalya Vip Transfer isteyen müşterilerimiz için özel  mercedes viano araçlarımız ile yolculuk yapmaktayız. Antalya havalimanından otelenize kadar son derece konforlu bir yolculuk geçirerek her zaman Antalya vip transferi tercih edeceğinizi biliyoruz.

Başa dön tuşu
Hemen Ara!